Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin
Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 179,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hierontalaite Shiatsu MC 825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 179,59 € | 184,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MEDISANA MC 825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 186,82 € | 186,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MEDISANA MC 825 - hierontatyyny istuimeenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 202,66 € | 202,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Medisana shiatsu hierontaistuin MC825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 279,00 € | 283,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Medisana Hierontaistuin shiatsu/akupainanta MC 825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 313,99 € | 313,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
179,59 €
186,82 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 202,66 €
202,66 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 283,95 €
279,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,99 €
313,99 €
Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Medisana |
EAN-koodi | 4015588889295 |
Hintakehitys
Korkein hinta
313,99 €
Keskihinta
232,41 €
Alin hinta
179,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.