Bosch GWS 22-180 J Professional (06018C0300) 2200W, kulmahiomakone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch EasyCurvSander (06039C9002) 12V 1x2,5Ah, akkukillotus- ja hiomakone
Bosch Akkukonesarja (0615990M3C) 18V 1x4,0Ah 1x8,0Ah, GSR 18 V-28 + GWS 18 V-10 + GBH 18 V-26
Bosch GWS 1100 Professional (0601822400) 1100W, kulmahiomakone
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F200C) 12V 2x2,0Ah, akkukulmahiomakone
Suorahiomakone Bosch GGS 30 LS Professional; 750 W
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiomakoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
-
Bosch EasyCurvSander (06039C9002) 12V 1x2,5Ah, akkukillotus- ja hiomakone
-
Bosch Akkukonesarja (0615990M3C) 18V 1x4,0Ah 1x8,0Ah, GSR 18 V-28 + GWS 18 V-10 + GBH 18 V-26
-
Bosch GWS 1100 Professional (0601822400) 1100W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F200C) 12V 2x2,0Ah, akkukulmahiomakone
-
Suorahiomakone Bosch GGS 30 LS Professional; 750 W
-
Bosch GWS 22-180 J Professional (06018C0300) 2200W, kulmahiomakone
-
Kulmahiomakone Bosch GWS 24-180 P Professional; 2400 W
-
Bosch GWS 11-125 Professional (060179D002) 1100W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 18V-15 PSC Professional (06019H6G02) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
Tasohiomakone Bosch GSS 230 AVE
-
Bosch PWS 850-125 (06033A270D) 850W, kulmahiomakone + SystemBox
-
Bosch Työkalusarja (06018C1308), GWS 20-230 J + GWS 880 Professional + L-BOXX
-
Bosch PEX 300 AE (06033A3006) 270W, epäkeskohiomakone + tarvikesetti + SystemBox
-
Bosch GWX 14-125 Professional (06017B7001) 1400W X-LOCK, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 2000 J Professional (06018F2100) 2000W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 2400 P Professional (06018F4300) 2400W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 18V-15 P Professional (06019H6A01) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone
Katsotuimmat Hiomakoneet
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 191 €
Scheppach Tiger 2500, penkkihiomakone
-
alk. 172 €
Makita GA9020SF01, kulmahiomakone 230 mm
-
alk. 74 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 196 €
Metabo SXE 425 TurboTec (600131000) 320W, epäkeskohiomakone
-
alk. 48 €
Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone
-
alk. 176 €
Metabo GE 710, suorahiomakone
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 105 €
Metabo W 13-125 Quick (603627000) 1350W, kulmahiomakone
-
alk. 98 €
Kulmahiomakone Metabo WEV 11-125 Quick
-
alk. 169 €
Scheppach Tiger 2000S 120W, vesitahko
-
alk. 34 €
Einhell RT-OS 13 (4460560) 130W, kärkihiomakone
-
alk. 223 €
DeWalt DCM200NT-XJ XR 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia) + TSTAK -laukku
-
alk. 439 €
Makita DGA900PT2 LXT 2x18V 2x5,0Ah, akkukulmahiomakone
-
alk. 365 €
Makita DGA517RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, kulmahiomakone
-
alk. 286 €
Makita DBO480RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkutasohiomakone + Makpac
-
alk. 155 €
Black+Decker Akkukonesarja BCK23S1SA41-QW 18V 1x1,5Ah, BDCHD18 + BDCDS18
Bosch GWS 22-180 J Professional (06018C0300) 2200W, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | |
Pituus | 500 mm |
Korkeus | 140 mm |
Leveys | 190 mm |
Laikka | 180 mm |
Nopeus | 8 500 rpm |
Teho | 2 200 W |
EAN-koodi | 4059952546766 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 191 €
Scheppach Tiger 2500, penkkihiomakone
-
alk. 172 €
Makita GA9020SF01, kulmahiomakone 230 mm
-
alk. 74 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 196 €
Metabo SXE 425 TurboTec (600131000) 320W, epäkeskohiomakone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiomakoneet/bosch-gws-22-180-j-professional-06018c0300-2200w-kulmahiomakone/14017968
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.