Bissell CrossWave HydroSteam Pet Select 3527N, höyrypesuri
Bissell CrossWave HydroSteam Pet Select 3527N, höyrypesuri osastosta Höyrypesurit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 479,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bissell Crosswave Hydrostem Pet Select pesevä varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
479,00 € | 483,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bissell - Crosswave Hydrostem Pet SelectNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bissell Hydrosteam Crosswave Pet SelectNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 603 € | 608 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 483,80 €
479,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 499 €
499 €
603 €
Bissell CrossWave HydroSteam Pet Select 3527N, höyrypesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0011120273311 |
Valmistaja | Bissell |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bissell.eu/products/crosswave-hydrosteam-pet-select.html |
Teho | 1 100 W |
Mitat | 5,67 |
Johto | 7,5 m |
Hintakehitys
Korkein hinta
603 €
Keskihinta
527 €
Alin hinta
479,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.