Wood's AD20 Hybrid, ilmanpuhdistin/kuivain
Wood's AD20 Hybrid, ilmanpuhdistin/kuivain osastosta Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wood's AD20 -kosteudenpoistaja ja ilmanpuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 349,00 € | 349,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wood's AD20 -kosteudenpoistaja ja ilmanpuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Avfuktare AD20 Hybrid LuftrenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 349,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Woods Dehumidifier Ad20g Hybrid Air CleanerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 349,68 € | 349,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wood´s AD20 Hybrid - kosteudenpoistaja ja ilmanpuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 351,90 € | 356,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Woods AD20 Hybrid Ilmankuivain ilmanpuhdistuksellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 456,50 € | 458,49 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 349,00 €
349,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
349,68 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 356,80 €
351,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 458,49 €
456,50 €
Wood's AD20 Hybrid, ilmanpuhdistin/kuivain
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuositeltu huonekoko | 60 m2 |
Valmistaja | Wood's |
Mitat | |
Leveys | 34,3 cm |
Korkeus | 61,7 cm |
Syvyys | 30 cm |
Paino | 15 kg |
Teho | 290 W |
Vesisäiliön tilavuus | 4 l |
Äänenvoimakkuus | 52 db |
EAN-koodi | 7332857500895 |
Hintakehitys
Korkein hinta
456,50 €
Keskihinta
367,51 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.