Cecotec ForceClima 9150 SmartHeating (R290), ilmastointilaite-lämmitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ilmastointilaitteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Katsotuimmat Ilmastointilaitteet
-
alk. 895 €
Ecoflow Wave 2, ilmastointilaite
-
alk. 679 €
Electrolux Comfort 600 EXP40U339CW, ilmastointilaite
-
alk. 549 €
Wilfa Cool 12 Connected, ilmastointilaite
-
alk. 420 €
Mitsubishi Electric VL-50, ilmanvaihtolaite
-
alk. 605 €
Midea Comfee MPPH-07CRN7, ilmastointilaite
-
alk. 349 €
Midea Comfee MPPH-09CRN7, ilmastointilaite
-
alk. 74 €
Hecht 3810 110W, ilmanjäähdytin
-
alk. 441 €
Airwell MFH AW-MFH010-C41, ilmastointilaite
-
alk. 264 €
Cecotec ForceClima 9250 SmartHeating (R290), ilmastointilaite-lämmitin
-
alk. 252 €
Cecotec ForceClima 9150 SmartHeating (R290), ilmastointilaite-lämmitin
-
alk. 240 €
Cecotec ForceClima 9050, ilmastointilaite
-
alk. 317 €
Cecotec ForceClima 12250 SmartHeating, ilmastointilaite-lämpöpuhallin
-
alk. 898 €
Sharp UA-KIN40E-W, ilmanpuhdistin ja -kostutin
-
alk. 524 €
DeLonghi PAC N90 ECO SILENT, ilmastointilaite
-
alk. 643 €
Duux Blizzard Smart 10K BTU/h (DXMA04), ilmastointilaite
-
alk. 299 €
Lykke Pro 3000, ilmastointilaite
-
alk. 249 €
Lykke Pro 2500, ilmastointilaite
-
alk. 241 €
Volteno VO2182, ilmastointilaite/lämpöpuhallin
Cecotec ForceClima 9150 SmartHeating (R290), ilmastointilaite-lämmitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8435484052627 |
Suositeltu huonekoko | 25 m2 |
Valmistaja | Cecotec |
Teho | 2 600 W |
Energialuokka | A EU |
Pyörät | On |
Kylmennysteho | 9 000 btu/h |
Mitat | |
Leveys | 36 cm |
Korkeus | 70 cm |
Paksuus | 33 cm |
Paino | 22,9 kg |
Äänenvoimakkuus | 65 db |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 895 €
Ecoflow Wave 2, ilmastointilaite
-
alk. 679 €
Electrolux Comfort 600 EXP40U339CW, ilmastointilaite
-
alk. 549 €
Wilfa Cool 12 Connected, ilmastointilaite
-
alk. 420 €
Mitsubishi Electric VL-50, ilmanvaihtolaite
-
alk. 605 €
Midea Comfee MPPH-07CRN7, ilmastointilaite
-
alk. 349 €
Midea Comfee MPPH-09CRN7, ilmastointilaite
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ilmastointilaitteet/cecotec-forceclima-9150-smartheating-r290-ilmastointilaite-lammitin/13898117
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.