Electrolux LTB1AE24W0, jääkaappipakastin
Electrolux LTB1AE24W0, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux Ltb1ae24w0 JenkkikaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 428,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux jenkkikaappi LTB1AE24W0 valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 429,00 € | 498 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Jääkaappipakastin 143.4 cm LTB1AE24W0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 449,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Jenkkikaappi LTB1AE24WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 540 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
399,00 €
429,00 €
449,00 €
540 €
Electrolux LTB1AE24W0, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7333394012353 |
Mitat | |
Leveys | 55 cm |
Korkeus | 143,4 cm |
Syvyys | 54,7 cm |
Paino | 39 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | 165 l |
Pakastin | |
Tilavuus | 41 l |
Pakastuskapasiteetti | 2,7 kg/24h |
Energialuokka | E |
Energiankulutus | 177 kWh/vuosi |
Säädettävät jalat | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 39 db |
Väri | Valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
540 €
Keskihinta
454,24 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.