Bose S1 Pro, Bluetooth PA-järjestelmä
Bose S1 Pro, Bluetooth PA-järjestelmä osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 649 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bose S1 Pro -PA-järjestelmä akullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose S1 Pro PA järjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 799 € | 804 € | Katso tuotetta ▸ |
649 €
799 €
Bose S1 Pro, Bluetooth PA-järjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bose |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Aux in | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bose.com/en_us/products/speakers/portable_pa_speakers/s1_pro_system.html |
EAN-koodi | 0017817771559 |
Hintakehitys
Korkein hinta
799 €
Keskihinta
724 €
Alin hinta
649 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.