Bose SoundLink Micro, Bluetooth-kaiuttimet
Bose SoundLink Micro, Bluetooth-kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 117,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bose SoundLink MicroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 117,84 € | 117,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink MicroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 118,90 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink MicroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 118,90 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink Micro langaton kaiutin (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink Micro langaton kaiutin (sininen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink Micro langaton kaiutin (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bose SoundLink Micro -Bluetooth-kaiutin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ |
117,84 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,90 €
118,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,90 €
118,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Bose SoundLink Micro, Bluetooth-kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bose |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bose.com/en_us/products/speakers/portable_speakers/soundlink-micro.html#ProductTabs_tab1 |
Akku | 6 h |
EAN-koodi | 0017817836111, 0178177709658, 1781776841200, 1781783611100 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
124,52 €
Alin hinta
117,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.