JBL Flip 5, Bluetooth-kaiutin
JBL Flip 5, Bluetooth-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 92,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL FLIP 5 RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 työpäivät | 92,99 € | 102,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kaiutin JBL Flip 5, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 työpäivät | 92,99 € | 102,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kannettava kaiutin JBL Flip 5 CamoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 101,95 € | 111,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Flip 5 -Bluetooth-kaiutin, MaastoväriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ |
92,99 €
Toimitusaika 3-6 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 102,98 €
92,99 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 111,94 €
101,95 €
99,00 €
JBL Flip 5, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JBL |
Liitännät | Bluetooth |
Mikrofoni | On |
Akku | 12 h |
EAN-koodi | 6925281954634, 6925281954603, 6925281954573, 6925281954658, 6925281954580, 6925281954597, 6925281954610, 6925281954566, 6925281954894, 6925281954627, 6925281954641, 0050036359191, 0050036359160, 6972070860034, 6925281970115, 6925281970122, 6925281977831, 6925281985607, 6925281954900, 6925281954726, 6925281954696, 6925281954689 |
Hintakehitys
Korkein hinta
101,95 €
Keskihinta
96,73 €
Alin hinta
92,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.