Ultimate Ears Wonderboom 3 23C86N, Bluetooth-kaiutin
Ultimate Ears Wonderboom 3 23C86N, Bluetooth-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 90,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech Ultimate Ears WONDERBOOM 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 90,35 € | 97,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ultimate Ears - WONDERBOOM 3 - Active BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 96,95 € | 96,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ultimate Ears WONDERBOOM 3 kannettava langaton kaiutin (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Ultimate Ears WONDERBOOM 3, active blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 103,90 € | 108,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LOGITECH – LOGI ULTIMATE EARS WONDERBOOM 3 BLACK (984-001829)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 153,20 € | 158,10 € | Katso tuotetta ▸ |
90,35 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,95 €
96,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,90 €
99,00 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,80 €
103,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,10 €
153,20 €
Ultimate Ears Wonderboom 3 23C86N, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ultimate Ears, Logitech |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 14 h |
Akun latausaika | 2,6 h |
EAN-koodi | 5099206103764 |
Hintakehitys
Korkein hinta
153,20 €
Keskihinta
108,68 €
Alin hinta
90,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.