Stanley FatMax 95-611, työkalureppu
Stanley FatMax 95-611, työkalureppu osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 40,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley 1-95-611 ReppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 40,62 € | 50,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley Fatmax® Open Tote Tool BagNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 43,11 € | 50,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley fatmax ReppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 56,58 € | 63,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkalulaukku Stanley ''FatMax''Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 51,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax 1-93-952 TyökalulaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 59,00 € | 60,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
STANLEY FatMax 1-95-611 TyökalulaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 65,90 € | 67,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley 406843 FatMax Tool Backpack 1-95-611Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 119,99 € | 119,99 € | Katso tuotetta ▸ |
40,62 €
43,11 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,57 €
56,58 €
51,00 €
59,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,89 €
65,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,99 €
119,99 €
Stanley FatMax 95-611, työkalureppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Stanley |
Mitat | |
Leveys | 36 mm |
Korkeus | 46 mm |
Syvyys | 27 mm |
Paino | 2,21 kg |
Valmistajan tuotesivu | http://www.stanleyworks.fi/products/detail/Tool+Storage/Soft+Storage+Line/FatMax%C2%AE+Tool+Back+Pack |
EAN-koodi | 3253561956119, 3253561939518 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,99 €
Keskihinta
62,31 €
Alin hinta
40,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.