Apple MacBook Air 15" 2023 MQKV3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKV3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 1 749 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Apple Macbook Air M2 512gb 2023 TähtivalkeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 749 € | 1 749 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple MacBook Air 15"" M2, 8 Gt, 512 Gt, MacOS -kannettava, TähtivalkeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 879 € | 1 879 € | Katso tuotetta ▸ | ||
APPLE MACBOOK AIR M2 15"" 512GB STARLIGHTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 879 € | 1 884 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple MacBook Air 15 M2 8Gt/512Gt Tähtivalkea Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 879 € | 1 885 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Apple MacBook Air - 15.3" - M2 - 8 GB RAM - 512 GB SSDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 1 887 € | 1 887 € | Katso tuotetta ▸ |
1 749 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 879 €
1 879 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 885 €
1 879 €
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 887 €
1 887 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKV3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 880 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 864 px |
Valmistaja | Apple |
Kiintolevy | 512 Gt |
Muisti | 8 Gt |
EAN-koodi | 0194253712848, 7330381835360, 0194253713067 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 887 €
Keskihinta
1 855 €
Alin hinta
1 749 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.