Pihdit Knipex 8601180
Pihdit Knipex 8601180 osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 33,42 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Knipex 8601180 vesipumpun pihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 33,42 € | 43,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KNIPEX Pihtiavain, Pihdit ja avain samassa työkalussaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 52,85 € | 58,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pihdit Knipex 8601180Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 54,00 € | 61,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex Zangenschlä¼ssel 86 01 180 (86 0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 67,96 € | 77,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
33,42 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,84 €
52,85 €
54,00 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 77,95 €
67,96 €
Pihdit Knipex 8601180
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773084273 |
Hintakehitys
Korkein hinta
67,96 €
Keskihinta
52,06 €
Alin hinta
33,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.