Fiskars Steel -paistinpannu 26 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fiskars Classic, kerroskattila 3 L, sis. höyry- ja puuro-osan
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
Fiskars, 3-os. kattilasarja, rst
Fiskars Hard Face -paistokasari ja kansi 3,5 l
Fiskars Hard Face -kattila ja kansi 5 l
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
-
Fiskars, Classic teräskasari 1.5 l + kansi
-
Fiskars Functional Form, paistinpannu 26 cm
-
Fiskars Classic kerroskattila 3,0 l
-
Fiskars All Steel Kattila 1,5 L - Kattilat Ruostumaton teräs - 1064750
-
Fiskars All Steel Paistinpannu 26 Cm - Ruostumaton teräs - 1064744
-
Fiskars All Steel Wokkipannu 28 Cm - Wokkipannut Ruostumaton teräs - 1064747
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 76 €
Tefal Jamie Oliver Cook's Classics SS -paistinpannu 28 cm, ruostumaton teräs
-
alk. 33 €
Tefal Nordica 3L kattila
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
-
alk. 55 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 26 cm
-
alk. 30 €
Opa Arki nonstick 1,9 l kasari kannella
-
alk. 11 €
Valurautapannu, 16 cm
-
alk. 55 €
Tefal Jamie Oliver Q&E Frying Pan Hard Anodised 28 cm
-
alk. 21 €
Tefal Easy Cook & Clean 28cm paistinpannu
-
alk. 37 €
Tefal Easy Chef 28cm paistinpannu
-
alk. 109 €
Fiskars Norden, paistinpannu 28 cm, valurauta
-
alk. 24 €
Coffee Queen lasipannu 110001
-
alk. 9,90 €
Pyrex Cook Freeze 0,8 l lasivuoka
-
alk. 17 €
Tefal Lasikansi 28 cm
-
alk. 229 €
Le Creuset, paistinpannu 28 cm, puukahva
Fiskars Steel -paistinpannu 26 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002013495 |
Valmistaja | Fiskars |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 76 €
Tefal Jamie Oliver Cook's Classics SS -paistinpannu 28 cm, ruostumaton teräs
-
alk. 33 €
Tefal Nordica 3L kattila
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/fiskars-steel-paistinpannu-26-cm/13801780
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.