Tefal Eco-Respect Pancake Pan 25 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Tefal Easy Chef 24cm paistinpannu
Tefal Jamie Oliver Q&E Frying Pan Hard Anodised 28 cm
Tefal Easy Cook & Clean 28cm paistinpannu
Tefal Easy Chef 28cm paistinpannu
Tefal Lasikansi 28 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
Tefal Trattoria Serving Pan w/ Cast Lid, Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
Tefal Yksinkertaisesti puhdas tarttumaton pannukakku paistinpannu 25cm
-
Tefal Rajaton paistinpannu 28 cm
-
Tefal Hard Titanium PRO Wokpan 28 cm Black
-
Tefal Daily Chef Red Non-stick Induction Frypan 24cm
-
Tefal Renew ON paistinpannu kannella ä˜25,4 cm Musta
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 83 €
Fiskars All Steel, paistokasari 26 cm
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 48 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 24 cm
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 37 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 26 cm
-
alk. 73 €
Fiskars All Steel, paistovuoka 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 66 €
Hackman Brasserie, pata 4,5 l
-
alk. 76 €
Tefal Jamie Oliver Cook's Classics SS -paistinpannu 28 cm, ruostumaton teräs
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 33 €
Tefal Nordica 3L kattila
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
-
alk. 84 €
Orrefors Jernverk, emaloitu valurautapata 5 L
-
alk. 77 €
Fiskars All Steel, kattila 5 l
-
alk. 55 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 26 cm
Tefal Eco-Respect Pancake Pan 25 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3168430313156 |
Valmistaja | Tefal |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 83 €
Fiskars All Steel, paistokasari 26 cm
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 48 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 24 cm
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/tefal-eco-respect-pancake-pan-25-cm/11056222
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.