Franke Novita, Integroitu nestesaippua-annostelija, ruostumattomasta teräksestä
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Integroitu nestesaippua-annostelija Franke Comfort
Integroitu nestesaippua-annostelija Franke Atlas
Franke Active Plus Pullout, keittiöhana
Integroitu nestesaippua-annostelija Franke Active-Plus
Venttiili FRANKE PMN 611 (i), d 3''1 / 2, korkilla
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Keittiöhanat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Keittiöhanat
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 173 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
-
alk. 148 €
GROHE Blue -suodatinpatruuna 600l, 40404001
-
alk. 34 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Mexen Cube, 320 ml, Chrome
-
alk. 17 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Aquasanita D-001.
-
alk. 27 €
Vyniojamas nuvarvÄ—jimo padÄ—kliukas Mexen, Black
-
alk. 26 €
Valutusastia Franke 112.0057.850
-
alk. 19 €
1080° kääntyvä hana
-
alk. 19 €
Letku Imtersa 25 cm Ruostumaton teräs AISI 304 EPDM Urospistoke 1/2"" - Pistorasia 3/4"" 25 cm
-
alk. 82 €
Integroitava nestesaippua-annostelija Franke Atlas Neo
-
alk. 29 €
Gustavsberg Nautic (GB41637267), keramiikkapatruuna
-
alk. 4,90 €
Vedensäästösuutin
-
alk. 699 €
Blanco Livia-S, keittiöhana
-
alk. 151 €
Damixa Clover Green 600700000, keittöhana
Franke Novita, Integroitu nestesaippua-annostelija, ruostumattomasta teräksestä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7612980442379 |
Valmistaja | Franke |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 173 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/keittiohanat/franke-novita-integroitu-nestesaippua-annostelija-ruostumattomasta-teraksesta/12821634
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.