Asus TUF Gaming GT501, kotelo
Asus TUF Gaming GT501, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 124,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS TUF Gaming GT501 - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 124,90 € | 124,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF Gaming GT501 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 162,16 € | 162,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming GT501, ikkunallinen E-ATX -kotelo, musta + ASUS CashbackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 159,90 € | 159,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming GT501 White Edition, ikkunallinen miditornikotelo, valkoinen/mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa | 189,90 € | 189,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming GT501 - miditornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 161,90 € | 166,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming GT501 ATX-kotelo ikkunalla, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 189,99 € | 196,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,90 €
124,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,16 €
162,16 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,90 €
159,90 €
Toimitusaika tulossa
Hinta toimituskuluineen 189,90 €
189,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,80 €
161,90 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,98 €
189,99 €
Asus TUF Gaming GT501, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Gaming-Case/TUF-Gaming-GT501-Case/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 3 |
3.5":n laitepaikkoja | 4 |
Mitat | |
Leveys | 251 mm |
Korkeus | 552 mm |
Syvyys | 545 mm |
Paino | 1 050 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 420 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 180 mm |
Tyyppi | |
Miditorni | On |
Täystorni | On |
Virtalähteen enimmäispituus | 240 mm |
Väri | Black |
EAN-koodi | 4718017726306 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
164,79 €
Alin hinta
124,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.