Fractal Design Node 304, kotelo
Fractal Design Node 304, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 94,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FRACTAL DESIGN Node 304 (FD-CA-NODE-304-BL)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 24.7.2024 | 94,25 € | 99,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fractal Design Node 304 - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 99,90 € | 104,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fractal Design Node 304 - Musta - Kotelot - Cube - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 107,83 € | 107,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fractal Design Node 304 Mini-ITX kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 137,90 € | 137,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fractal Design Node 304 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 207,08 € | 213,07 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 24.7.2024
Hinta toimituskuluineen 99,15 €
94,25 €
99,90 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,83 €
107,83 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 137,90 €
137,90 €
207,08 €
Fractal Design Node 304, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350041080978 |
Valmistaja | Fractal Design |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-304-black |
Laitepaikat | 6 |
Mitat | |
Leveys | 250 mm |
Korkeus | 210 mm |
Syvyys | 374 mm |
Paino | 4 900 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
Tyyppi | Cube |
Virtalähteen enimmäispituus | 160 mm |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
207,08 €
Keskihinta
129,39 €
Alin hinta
94,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.