Thermaltake The Tower 900, kotelo
Thermaltake The Tower 900, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 269,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thermaltake The Tower 900 - Valkoinen - Kotelot - Fulltower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 269,90 € | 269,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake The Tower 900 - Musta - Kotelot - Fulltower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 334,16 € | 334,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
THERMALTAKE The Tower 900 Big Tower (CA-1H1-00F1WN-00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 333,45 € | 338,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake The Tower 900 Snow Edition, ikkunallinen E-ATX -täystornikotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 409,00 € | 409,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake The Tower 900, ikkunallinen E-ATX -täystornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 429,00 € | 429,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,90 €
269,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 334,16 €
334,16 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 338,35 €
333,45 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 409,00 €
409,00 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 429,00 €
429,00 €
Thermaltake The Tower 900, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4717964406019 |
Valmistaja | Thermaltake |
Valmistajan tuotesivu | http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002974 |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 6 |
5.25":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Leveys | 423 mm |
Korkeus | 752 mm |
Syvyys | 483 mm |
Paino | 24 500 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 400 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 260 mm |
Tyyppi | Täystorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,00 €
Keskihinta
355,10 €
Alin hinta
269,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.