JVC HA-A3T TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
JVC HA-A3T TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 32,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JVC Kuulokkeet In-Ear True Wireless HA-A3T ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 32,99 € | 39,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC Kuulokkeet In-Ear True Wireless HA-A3T MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 35,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA A3TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 33,40 € | 40,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-A3T True Wireless langattomat nappikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC KUULOKKEET HA-A3T KUULOKKEET HAA-3TBU (LANGATON, IN-EAR, MUSTA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 43,74 € | 53,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JVC KUULOKKEET HA-A3T KUULOKKEET HAA-3TWU (LANGATON, KORVA-, VALKOINEN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 43,74 € | 53,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-A3T TWS -langattomat nappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 48,90 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,98 €
32,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,90 €
35,00 €
33,40 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 44,80 €
39,90 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 53,73 €
43,74 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 53,73 €
43,74 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,80 €
48,90 €
JVC HA-A3T TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JVC |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 11 mm |
Langaton | On |
Paino | 60 g |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.jvc.com/headphones/in-ear/HA-A3T-W-U/ |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 7,5 h |
Akun latausaika | 3 h |
Akun tyyppi | LiPo ladattava |
EAN-koodi | 4975769025730, 4975769025723 |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,90 €
Keskihinta
39,67 €
Alin hinta
32,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.