Marshall Monitor II A.N.C., Bluetooth-vastamelukuulokkeet
Marshall Monitor II A.N.C., Bluetooth-vastamelukuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 241,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Marshall - Monitor II ANC Headphones BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 241,00 € | 241,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marshall Monitor II ANC Langattomat vastamelukuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 244,00 € | 244,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marshall Monitor II ANCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 249,00 € | 252,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marshall Monitor II A.N.C -Bluetooth-vastamelukuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Marshall Monitor II A.N.C -Bluetooth-vastamelukuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marshall vastamelu BT-kuuloke monitorII ancNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 249,00 € | 253,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marshall Monitor Ii Anc Bluetooth Kuulokkeet Stereo MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 249,24 € | 255,23 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 241,00 €
241,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,00 €
244,00 €
249,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 253,95 €
249,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 255,23 €
249,24 €
Marshall Monitor II A.N.C., Bluetooth-vastamelukuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Marshall |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 96 dB |
Vastamelukuuloke | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Paino | 320 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.marshallheadphones.com/us/en/monitor-ii-anc.html |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 30 h |
Akun latausaika | 2 h |
EAN-koodi | 7340055366410 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,24 €
Keskihinta
247,18 €
Alin hinta
241,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.