Razer Barracuda Pro ANC, vastamelupelikuulokkeet
Razer Barracuda Pro ANC, vastamelupelikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 220,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Razer Barracuda Pro -langattomat kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 220,00 € | 224,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Barracuda Pro Wireless Gaming Headset Kuuloke + Mikrofoni Stereo MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 220,72 € | 226,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Barracuda ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 237,73 € | 237,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Barracuda Pro Langattomat Pelikuulokkeet Multi-platform - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 289,00 € | 289,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pelikuulokkeet RAZER Barracuda Pro RZ04-03780100-R3M1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 350,23 € | 360,22 € | Katso tuotetta ▸ |
220,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 226,71 €
220,72 €
237,73 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 289,00 €
289,00 €
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 360,22 €
350,23 €
Razer Barracuda Pro ANC, vastamelupelikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Razer |
Mikrofoni | 100-10000 Hz |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 96 dB |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Peittävä | On |
Vastamelukuuloke | On |
Elemettien koot | 50 mm |
Paino | 340 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.razer.com/gaming-headsets/razer-barracuda-pro/RZ04-03780100-R3U1#specs |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | 40 h |
EAN-koodi | 8886419378846 |
Hintakehitys
Korkein hinta
350,23 €
Keskihinta
263,54 €
Alin hinta
220,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.