DJI Mini 2, lentoakku
DJI Mini 2, lentoakku osastosta Kuvauskoptereiden tarvikkeet ja lisäosat nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Mini 2 / Mini SE Intelligent Flight BatteryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 49,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 2 Intelligent Flight Battery älykäs lentoakkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 2 älykäs lentoakkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,95 € | 63,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Intelligent Flight Battery For Mini 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 65,10 € | 71,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DJI Akku Mini 2:lleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 68,48 € | 75,47 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
49,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 64,70 €
59,90 €
59,95 €
65,10 €
68,48 €
DJI Mini 2, lentoakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6941565906496, 3503972372580 |
Valmistaja | DJI |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,48 €
Keskihinta
60,49 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.