Modecom MC-M9.1, langallinen hiiri
Modecom MC-M9.1, langallinen hiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 7,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MODECOM MC-M9.1 - Hiiri - Optinen - 4 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 7,92 € | 14,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MODECOM MC-M9.1 - Hiiri - Optinen - 4 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 7,92 € | 14,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MODECOM MC-M9.1 - Hiiri - Optinen - 4 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 7,92 € | 14,91 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,91 €
7,92 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,91 €
7,92 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,91 €
7,92 €
Modecom MC-M9.1, langallinen hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Modecom |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 1 600 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Windows 8 | On |
Windows 10 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 4 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | http://modecom.com/en/mc-m9-1/ |
Mitat | |
Leveys | 66 mm |
Korkeus | 38 mm |
Syvyys | 103 mm |
Paino | 110 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 5901885248264 |
Hintakehitys
Korkein hinta
7,92 €
Keskihinta
7,92 €
Alin hinta
7,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.