Steelseries Rival 3 Wireless, langaton pelihiiri
Steelseries Rival 3 Wireless, langaton pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 55,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SteelSeries Rival 3 -langaton pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 55,90 € | 60,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SteelSeries Rival 3 Wireless langaton pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SteelSeries Rival 3 Langaton RGB PelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 59,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Steelseries - Rival 3 Wireless - Gaming MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 60,00 € | 60,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Steelseries rival 3 wirelessNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 80,99 € | 85,98 € | Katso tuotetta ▸ |
55,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 64,70 €
59,90 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,80 €
59,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,00 €
60,00 €
80,99 €
Steelseries Rival 3 Wireless, langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Steelseries |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 800 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | Bluetooth |
Paristo | 2 x AAA |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Valmistajan tuotesivu | https://steelseries.com/gaming-mice/rival-3-wireless |
Mitat | |
Leveys | 67 mm |
Korkeus | 37,9 mm |
Syvyys | 120,6 mm |
Paino | 106 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 0813682027261, 5707119040242, 3015220935985 |
Hintakehitys
Korkein hinta
80,99 €
Keskihinta
63,34 €
Alin hinta
55,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.