- ›Tietotekniikka
- ›Tietoliikenne
- ›Langattomat reitittimet
- ›D-Link DIR-809, langaton reititin
D-Link DIR-809, langaton reititin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat reitittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
509,00 €
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
-9 %
15,00 €
Iittala Aino Aalto, juomalasit 33 cl, 2 kpl
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
29,99 €
Braun Oral-B iO Ultimate Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-17 %
120,00 €
Scheppach BTS900, hiomakone
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-8 %
969,00 €
Apple iPhone 15 Pro 5G 128GB, älypuhelin
Katsotuimmat Langattomat reitittimet
-
alk. 56 €
TP-Link Archer VR300, ADSL modeemi
-
alk. 425 €
ZTE MC801A, 5G reititin
-
alk. 142 €
Google Nest WiFi (1 reititin + 1 tukiasema), langaton mesh-järjestelmä
-
alk. 68 €
Huawei B311-221, langaton reititin
-
alk. 55 €
Huawei E5576-320, langaton reititin
-
alk. 149 €
ZyXEL LTE3301-Plus, 4G modeemi
-
alk. 53 €
TP-Link Deco M4 Mesh, langaton reititin
-
alk. 239 €
TP-Link Deco M9 Plus (3-pack), langaton reititin
-
alk. 34 €
TP-Link AC750 TL-WR902AC, langaton reititin
-
alk. 66 €
TP-Link TL-MR6400, langaton 4G-reititin
-
alk. 30 €
TP-Link TL-MR3420, WLAN-reititin
-
alk. 30 €
TP-Link AC750 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C2, langaton reititin
-
alk. 30 €
TP-Link TL-WR940N, WLAN-reititin
-
alk. 174 €
Teltonika RUT241 , langaton 4G reititin
-
alk. 408 €
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA, langaton 4G tukiasema
-
alk. 105 €
MikroTik C52iG-5HaxD2HaxD-TC, langaton reititin
-
alk. 202 €
MikroTik C53UiG+5HPaxD2HPaxD, langaton reititin
-
alk. 539 €
AmpliFi Alien Router AFi-ALN-R, langaton reititin
D-Link DIR-809, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-link |
Mitat | |
Leveys | 190 mm |
Korkeus | 83 mm |
Syvyys | 133 mm |
Paino | 228,6 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dir-809-wireless-ac750-dual-band-router |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 3 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100 |
WAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100 |
Salaus | |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
MAC (Media Access Control) | On |
WPS-suojausasetusten määritys | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 56 €
TP-Link Archer VR300, ADSL modeemi
-
alk. 425 €
ZTE MC801A, 5G reititin
-
alk. 142 €
Google Nest WiFi (1 reititin + 1 tukiasema), langaton mesh-järjestelmä
-
alk. 68 €
Huawei B311-221, langaton reititin
-
alk. 55 €
Huawei E5576-320, langaton reititin
-
alk. 149 €
ZyXEL LTE3301-Plus, 4G modeemi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-reitittimet/d-link-dir-809-langaton-reititin/4028383
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.