Heirol Vatkauskulho 2.8L, Teräs
Heirol Vatkauskulho 2.8L, Teräs osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 19,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Heirol Kulho, ruostumatonta terästä, 2,8 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol Heirol kulho ruostumaton teräs 2,8 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 19,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol Pro 2,8 L teräs vatkauskulhoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
22,50 € | 27,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,80 €
19,90 €
22,50 €
Heirol Vatkauskulho 2.8L, Teräs
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HeiRol |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,50 €
Keskihinta
20,77 €
Alin hinta
19,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.