Lego Ideas 21318, Tree House
Lego Ideas 21318, Tree House osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 183,68 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEGO® 21318 IDEAS PuutaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 183,68 € | 188,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Ideas - Puumaja (21318)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 214,50 € | 214,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Ideas 21318 – PuumajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 236,00 € | 240,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Ideas 21318 PuumajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 243,17 € | 243,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
183,68 €
214,50 €
236,00 €
243,17 €
Lego Ideas 21318, Tree House
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016554205 |
Valmistaja | Lego |
Palojen lukumäärä | 3 036 kpl |
Ikäsuositus | 16+ |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/en-fi/product/tree-house-21318 |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Hintakehitys
Korkein hinta
243,17 €
Keskihinta
219,34 €
Alin hinta
183,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.