Lego Star Wars 75290, Mos Eisley Cantina
Lego Star Wars 75290, Mos Eisley Cantina osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 309,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEGO Star Wars 75290 - Mos Eisleyn kanttiiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO® 75290 STAR WARSâ„¢ Mos Eisley Cantinaâ„¢Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 325,87 € | 330,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Star Wars 75290 Mos Eisleyn kanttiiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 349,00 € | 349,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,90 €
309,00 €
Toimitusaika 9-16 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 330,77 €
325,87 €
349,00 €
Lego Star Wars 75290, Mos Eisley Cantina
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016663495, 3503932440526 |
Valmistaja | Lego |
Palojen lukumäärä | 3 187 kpl |
Ikäsuositus | 18 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/en-us/product/mos-eisley-cantina-75290 |
Valmistusvuosi | 2 020 |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,00 €
Keskihinta
327,96 €
Alin hinta
309,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.