Electrolux LKR54000NX, sähköliesi
Electrolux LKR54000NX, sähköliesi osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 599 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux keraaminen lattialiesi 50 cm LKR54000NX teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 599 € | 668 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LKR54000NX -keraaminen liesi, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 620 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LKR54000NX KERAAMINEN LIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 649 € | 694 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 500 SurroundCook Lattialiesi Keraaminen taso LKR54000NXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 649 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux LKR54000NX -keraaminen liesi, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 650 € | 700 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 668 €
599 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 680 €
620 €
649 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
?
649 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 700 €
650 €
Electrolux LKR54000NX, sähköliesi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543973422 |
Liesitaso | |
Tyyppi | keraaminen |
Edessä-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Edessä-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Electrolux |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 57 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Grillitoiminto | On |
Uunipellit | 3 kpl |
Valaisimet | 1 kpl |
Luukku | 55 C |
Mitat | |
Leveys | 50 cm |
Korkeus | 92,3 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 50 kg |
Väri | Teräs |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
650 €
Keskihinta
633 €
Alin hinta
599 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.