Electrolux LKR66440NW, hella
Electrolux LKR66440NW, hella osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 599 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux liesi LKR66440NWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 599 € | 629 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LKR66440NW -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 599 € | 659 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LKR66440NW KERAAMINEN LATTIALIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 699 € | 744 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LKR66440NW -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 700 € | 750 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 600-sarja SteamBake Lattialiesi Keraaminen taso LKR66440NWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 799 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
599 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 659 €
599 €
699 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 750 €
700 €
799 €
Electrolux LKR66440NW, hella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543768639, 7332543768769 |
Liesitaso | |
Tyyppi | Lasikeraaminen |
Edessä-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Edessä-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 145 mm |
Teho | 1 200 W |
Takana-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 210 mm |
Teho | 2 300 W |
Takana-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 145 mm |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Electrolux |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 73 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Grillitoiminto | On |
Sulatustoiminto | On |
Rasvankeräysalusta | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 90 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 55 kg |
Väri | Valkoinen |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
799 €
Keskihinta
679 €
Alin hinta
599 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.