Kobo Libra 2 7", e-kirjan lukulaite
Kobo Libra 2 7", e-kirjan lukulaite osastosta Lukulaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 218,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kobo Libra 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 218,86 € | 224,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kobo Libra 2 7" -e-kirjojen lukulaite, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 219,99 € | 224,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kobo Libra 2 - eBook-lukulaite - 32 Gt - 7 tuumaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 229,98 € | 229,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kobo Libra 2 e-kirja 32 GtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 260,40 € | 265,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kobo Libra 2 E-kirja 32GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 260,40 € | 265,30 € | Katso tuotetta ▸ |
218,86 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,89 €
219,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,98 €
229,98 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,98 €
229,98 €
260,40 €
Toimitusaika 6-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 265,30 €
260,40 €
Kobo Libra 2 7", e-kirjan lukulaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 7 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 264 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 680 px |
Tyyppi | E Ink Carta 1200 |
Valmistaja | Kobo |
Mitat | |
Pituus | 144,6 mm |
Leveys | 126,4 mm |
Paksuus | 9 mm |
Paino | 215 g |
Suoritin | 1 GHz |
Liitettävyys | USB |
Muisti | 32GB |
Valmistajan tuotesivu | https://gl.kobobooks.com/collections/ereaders/products/kobo-libra-2 |
EAN-koodi | 0681495008438, 0681495008421 |
Lisätieto | kosketusnäyttö, ComfortLight PRO- valaisu, Bluetooth, IPX8, USB-C |
Hintakehitys
Korkein hinta
260,40 €
Keskihinta
236,60 €
Alin hinta
218,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.