Brennenstuhl OLI 0200 LED Outdoor Light (1171550), retkivalaisin
Brennenstuhl OLI 0200 LED Outdoor Light (1171550), retkivalaisin osastosta Lyhdyt ja ulkovalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 12,45 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brennenstuhl – LED Outdoor Light OLI 0200, 180lm, 3 settings, grey (1171550)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 12,45 € | 17,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brennenstuhl It was 0200 - retkilyhty - LEDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 13,92 € | 20,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brennenstuhl LED Outdoor Light OLI 0200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LED-valaisin OLI 0200, paristokäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 viikkoa | 17,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,35 €
12,45 €
13,92 €
14,90 €
17,90 €
Brennenstuhl OLI 0200 LED Outdoor Light (1171550), retkivalaisin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brennenstuhl |
Valoteho | 180 lm |
Mitat | |
Syvyys | 6,9 cm |
Leveys | 6,9 cm |
Paino | 0,14 kg |
Korkeus | 5,1 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.brennenstuhl.com/lv-LV/preces/lights-und-floodlights/led-outdoor-light-oli-0200 |
EAN-koodi | 4007123653980 |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,90 €
Keskihinta
14,79 €
Alin hinta
12,45 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.