Rab Neutrino 800, talvimakuupussi
Rab Neutrino 800, talvimakuupussi osastosta Makuupussit ja -alustat nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 560 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
RAB Neutrino 800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 560 € | 560 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rab Neutrino 800 Nightfall BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 750 € | 750 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rab Rab Neutrino 800 LongNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
759 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
560 €
750 €
759 €
Rab Neutrino 800, talvimakuupussi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rab Equipment, Rab |
Valmistajan tuotesivu | https://rab.equipment/us/neutrino-800 |
Materiaali | Nylon Ripstop, Pertex® Quantum |
Lisätieto | -22°C |
Hintakehitys
Korkein hinta
759 €
Keskihinta
690 €
Alin hinta
560 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.