Electrolux EMZ421MMK, mikroaaltouuni
Electrolux EMZ421MMK, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux EMZ421MMK -mikroaaltouuni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux EMZ421MMKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 149,00 € | 152,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux mikroaaltouuni EMZ421MMKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Emz421mmk MikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 178,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Mikroaaltouuni EMZ421MMK (Musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,95 € | 174,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 300-sarja Vapaasti sijoitettava Mikroaaltouuni 21 l Musta EMZ421MMKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
119,00 €
149,00 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 174,85 €
169,95 €
Toimitusaika 1-3 päivää
?
179,00 €
Electrolux EMZ421MMK, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543820368 |
Mitat | |
Leveys | 44,2 cm |
Korkeus | 26,2 cm |
Syvyys | 34,5 cm |
Paino | 11,5 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 21 l |
Teho | 800 W |
Grillitoiminto | On |
Alustan koko | 27 cm |
Pyörivä alusta | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
159,16 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.