Rycote HC-15 Shotgun (RYC079001), haulikkomikrofoni
Rycote HC-15 Shotgun (RYC079001), haulikkomikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 799 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rycote HC-15 -haulikkomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 799 € | 804 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rycote Hc-15 Shotgun -mikrofoni Musta, PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 805 € | 805 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rycote Shotgun Microphone HC-15 mikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
869 € | 874 € | Katso tuotetta ▸ |
799 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 805 €
805 €
869 €
Rycote HC-15 Shotgun (RYC079001), haulikkomikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rycote |
Mikrofoni | 50-20000 Hz |
XLR-liitin | On |
EAN-koodi | 8024221724226 |
Hintakehitys
Korkein hinta
869 €
Keskihinta
824 €
Alin hinta
799 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.