Rycote HC-22 Shotgun (RYC079002), haulikkomikrofoni
Rycote HC-22 Shotgun (RYC079002), haulikkomikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 819 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rycote HC-22 -haulikkomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 819 € | 824 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rycote Hc-22 Shotgun -mikrofoni Musta, PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 830 € | 830 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rycote Shotgun Microphone HC-22 mikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
889 € | 894 € | Katso tuotetta ▸ |
819 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 830 €
830 €
889 €
Rycote HC-22 Shotgun (RYC079002), haulikkomikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rycote |
Mikrofoni | 50-20000 Hz |
XLR-liitin | On |
EAN-koodi | 8024221724233 |
Hintakehitys
Korkein hinta
889 €
Keskihinta
846 €
Alin hinta
819 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.