Saramonic Blink 500 B1, langaton mikrofonijärjestelmä
Saramonic Blink 500 B1, langaton mikrofonijärjestelmä osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 79,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Saramonic Blink 500 B1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 79,00 € | 82,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Saramonic Blink 500 B1 (TRS/TRRS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 113,96 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Saramonic Blink 500 B1 mikrofonijärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Saramonic Blink 500 B1 -langaton mikrofonijärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
79,00 €
113,96 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Saramonic Blink 500 B1, langaton mikrofonijärjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Saramonic |
EAN-koodi | 6971008024517, 6971008027129 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
142,74 €
Alin hinta
79,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.