Bosch MUM5XW20, monitoimikone
Bosch MUM5XW20, monitoimikone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 334,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Monitoimikone Bosch MUM5XW20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 334,79 € | 344,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Yleiskone MUM5XW20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 355,00 € | 355,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MUM5XW20-yleiskone, 1000 W, valkoinen/samppanjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 364,00 € | 364,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MUM5 MUM5XW20 - yleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 379,90 € | 384,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Yleiskone, jossa integroitu vaaka ja ajastinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
799 € | 804 € | Katso tuotetta ▸ |
334,79 €
355,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 364,00 €
364,00 €
379,90 €
799 €
Bosch MUM5XW20, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005185207 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Bosch |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Tilavuus | 3,9 l |
Mitat | |
Korkeus | 27 cm |
Leveys | 28 cm |
Syvyys | 28 cm |
Hintakehitys
Korkein hinta
799 €
Keskihinta
446,54 €
Alin hinta
334,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.