- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Moottoripyöräily ja -kelkkailu
- ›Mopot ja skootterit
- ›Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kontio Motors Kruiser Trike Black 0,7kWh akulla
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 0,7kWh sähköskootteri
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 1,2kWh sähköskootteri
Kontio Motors SilverFox 2.0 Lang senioriskootteri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Mopot ja skootterit ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Kontio Motors Kruiser Trike Black 0,7kWh akulla
-
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
-
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 0,7kWh sähköskootteri
-
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 1,2kWh sähköskootteri
-
Kontio Motors SilverFox 2.0 Lang senioriskootteri
-
Kontio Motors Kruiser Trike 0,9kWh, sähkömopo
Katsotuimmat Mopot ja skootterit
-
alk. 2490 €
Peugeot Kisbee 50 4T 2022 käytetty skootteri
-
alk. 3990 €
Drac Supermoto 50 RX, mopo
-
alk. 249 €
Tasapainoskootteri (hoverboard)
-
alk. 1099 €
Kontio Kruiser 2.0 Premium Pack, sähköskootteri
-
alk. 21 €
Lorelli Sport Mini skootteri, punainen
-
alk. 1290 €
Fusion Super Bee 110cc crossipyörä
-
alk. 90 €
Skootteri Meteor Muffy, pinkki
-
alk. 2300 €
Aima Mine Plus, sähköskootteri
-
alk. 13 €
Pro Forest 4.80/4.00-8 sisärengas
-
alk. 599 €
-Sähköskootterit Prime3 EES71
-
alk. 3690 €
Rally USA 2000 2019 käytetty senioriajoneuvo
-
alk. 6,90 €
Pull Back moottoripyörä
-
alk. 9,90 €
Maisto Harley Davidson 1:18 moottoripyörä
-
alk. 23 €
Road Rippers Wheelie Bikes moottoripyörä
-
alk. 2090 €
Skyteam 2021 MadNut 10' Manki
-
alk. 4390 €
Drac Supermoto 50 RS Nightrider musta mopo
-
alk. 4190 €
Drac Enduro 50 RX Limited Edition V2 E5 oranssi mopo
-
alk. 4190 €
Drac Supermoto 50 RX Limited Edition V2 E5 oranssi mopo
Varaosat ja tarvikkeet mopoille -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 29 €
Aprilia 2-, 4-T (Piaggio) / Gilera 2-T / Piaggio 2-, 4-T variaattorin laippa
-
alk. 55 €
Aprilia Rui. (Pia.) , 4-T/ Gilera Rui. / Piaggio Rui., 4-T variaattori, ä? 15 mm
-
alk. 40 €
Kiina-skootterit 4-T / Kymco 4-T / Peugeot 4-T variaattorisarja, täydellinen
-
alk. 12 €
Peugot 2-T <-2003 variaattorin laippa
-
alk. 6,90 €
Aprilia 2-, 4-T (Piaggio) / Gilera 2-T / Piaggio 2-, 4-T tuuletinsiipi
-
alk. 7,90 €
Kiina-skootteri, malli C, nopeusmittarin vaijeri
-
alk. 12 €
MBK Booster / Yamaha BWS nopeusmittarin vajieri
-
alk. 8,90 €
MBK Nitro 99-12 / Yamaha Aerox 99-12 nopeusmittarin vajieri
-
alk. 13 €
Nopeusmittarin vajieri 36835, Gilera Runner
-
alk. 11 €
Peugeot Trekker, TKR nopeusmittarin vajieri
-
alk. 12 €
Honda SFX 50, SXR 50, X8R 50 kaasuvaijeri
-
alk. 20 €
MBK Ovetto 2-T / Yamaha Neos 2-T takajarruvaijeri
-
alk. 22 €
Peugeot Speedfight 1 & 2 & 3, Trekker, TKR, Vivacity takajarruvaijeri
-
alk. 6,90 €
Naraku Piaggio skootterin yläpään tiivistesarja
-
alk. 8,90 €
Naraku yläpään tiivistesarja Aprilia/Gilera/Piaggio 50cc skootterit
-
alk. 22 €
Naraku Yleismalli, Kiina-skootterit / Keeway Racing, 2-liitimellä sytytyspuola
-
alk. 35 €
Naraku ä?7,5mm / 10m, oranssi sytytysjohto
-
alk. 33 €
Kiina-skootterit 4-T/ Kymco 4-T, cc: 70mm / 10-hammasta käynnistysmoottori
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6438431028661 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2490 €
Peugeot Kisbee 50 4T 2022 käytetty skootteri
-
alk. 3990 €
Drac Supermoto 50 RX, mopo
-
alk. 249 €
Tasapainoskootteri (hoverboard)
-
alk. 1099 €
Kontio Kruiser 2.0 Premium Pack, sähköskootteri
-
alk. 21 €
Lorelli Sport Mini skootteri, punainen
-
alk. 1290 €
Fusion Super Bee 110cc crossipyörä
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/mopot-ja-skootterit/kontio-motors-kruiser-trike-red-07kwh-akulla/13449265
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.