32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 75,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial - DDR4 - 32 GB - SO-DIMM 260-pin - PuskuroimatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 75,12 € | 82,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 32GB DDR4-3200 SODIMM 1.2V CL22Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 80,90 € | 85,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 32GB (1 x 32GB) DDR4 3200MHz, SO-DIMM, CL22, 1.20VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 81,90 € | 81,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial Memory Module 32 Gb 1 X 32 Gb (CT32G4SFD832A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 86,15 € | 91,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Crucial Memory Module 32 Gb 1 X 32 Gb (CT32G52C42U5)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 125,35 € | 130,25 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 82,11 €
75,12 €
80,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,90 €
81,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,05 €
86,15 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,25 €
125,35 €
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0649528824462, 0740617304558, 0649528822499, 0649528824479, 0649528906533, 0649528935731 |
Kapasiteetti | 32 Gt |
Valmistaja | Kingston, Crucial |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM DDR4 |
Nopeus | 3 200 MHz |
Hintakehitys
Korkein hinta
125,35 €
Keskihinta
89,88 €
Alin hinta
75,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.