Corsair Vengeance 32GB (2-KIT) DDR5 6000MHz CL36 Black
Corsair Vengeance 32GB (2-KIT) DDR5 6000MHz CL36 Black osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 115,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 (CMK32GX5M2D6000Z36)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 29.5.2024 | 115,10 € | 120,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 (CMK32GX5M2D6000C36W)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 29.5.2024 | 145,35 € | 150,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MHz DIMM Unbuffered 36-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Cool Grey Heatspreader Black PCB 1.35VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 148,90 € | 153,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 36-36-36-76 Std PMIC XMP 3.0White Heatspreader Black PCB 1.35VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 149,90 € | 154,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 29.5.2024
Hinta toimituskuluineen 120,00 €
115,10 €
Toimitusaika saatavilla 29.5.2024
Hinta toimituskuluineen 150,25 €
145,35 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,80 €
148,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,80 €
149,90 €
Corsair Vengeance 32GB (2-KIT) DDR5 6000MHz CL36 Black
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006690177, 0840006698159, 0840006662372, 0840006659693, 0840006667209, 0840006671312 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,90 €
Keskihinta
139,81 €
Alin hinta
115,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.