CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 30-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Grey Heatspreader Black PCB 1.4V
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 30-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Grey Heatspreader Black PCB 1.4V osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 139,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 kpl) - AMD EXPO - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 139,99 € | 139,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 (CMK32GX5M2B6000Z30)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 153,20 € | 158,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 30-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Grey Heatspreader Black PCB 1.4VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 156,90 € | 161,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 32GB (2 x 16GB) Vengeance, DDR5 6000MHz, CL30, 1.40V, harmaa + AMD OptimoituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 171,90 € | 171,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,99 €
139,99 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 158,10 €
153,20 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 161,80 €
156,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,90 €
171,90 €
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 30-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Grey Heatspreader Black PCB 1.4V
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006673293 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
171,90 €
Keskihinta
155,50 €
Alin hinta
139,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.