Corsair Vengeance DDR5-6600 BK C32 QC - 64GB
Corsair Vengeance DDR5-6600 BK C32 QC - 64GB osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 308,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair Vengeance DDR5-6600 BK C32 DC - 64 GtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 308,46 € | 308,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR VENGEANCE 64GB 4x16GB DDR5 (CMK64GX5M4B6600C32)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 21.5.2024 | 313,40 € | 318,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 64GB (4 x 16GB) Vengeance, DDR5 6600MHz, CL32Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 315,90 € | 320,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 308,46 €
308,46 €
Toimitusaika saatavilla 21.5.2024
Hinta toimituskuluineen 318,30 €
313,40 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 320,80 €
315,90 €
Corsair Vengeance DDR5-6600 BK C32 QC - 64GB
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006665472 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
315,90 €
Keskihinta
312,59 €
Alin hinta
308,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.