Bosch UniversalHedgePole 18 (06008B3001), teleskooppivartinen pensasleikkuri 18 V, ilman akkua ja latauslaitetta
Tehokas ja helppokäyttöinen työkalu korkeiden pensaiden leikkaustöihin
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Universal HedgePole 18 pensasleikkuri 06008B3001Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 103,49 € | 113,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalHedgePole 18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 131,13 € | 131,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Teleskooppi pensasleikkuri Bosch Universal Hedge Pole 18; 18 V akkukäyttöinen; 43 cm pituus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 133,00 € | 133,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalHedgePole 18 Solo -akkupensasleikkuri, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 25 päivää | 139,99 € | 146,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Langattomat teleskooppiset pensassakset Bosch UniversalHedgePole 18 baretool, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 145,79 € | 155,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Universal Hedge Pole 18 Pensassakset ei sis. akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 150,10 € | 152,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,39 €
103,49 €
131,13 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,00 €
133,00 €
Toimitusaika 25 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,99 €
139,99 €
Langattomat teleskooppiset pensassakset Bosch UniversalHedgePole 18 baretool, ilman akkua ja laturia
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 155,78 €
145,79 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,09 €
150,10 €
Bosch UniversalHedgePole 18 (06008B3001), teleskooppivartinen pensasleikkuri 18 V, ilman akkua ja latauslaitetta
Ilmoita virheellisestä tiedostaTehokas ja helppokäyttöinen työkalu korkeiden pensaiden leikkaustöihin
EAN-koodi | 3165140888059 |
Valmistaja | Robert Bosch GmbH, Bosch |
Mitat | 3,6 |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/fi/fi/harrastajat/tyoekalut/universalhedgepole-18-3165140888059-199876.jsp |
Hintakehitys
Korkein hinta
150,10 €
Keskihinta
133,92 €
Alin hinta
103,49 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.