Makita DUH751Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Akkupensasleikkuri 18V jännitteellä. Vähemmän virtaa kuluttava hiiliharjaton moottori. Terän pituus 750mm, max. oksan paksuus 23,5mm. Kolme eri nopeusaluetta optimaalisen leikkuunopeuden valitsemiseen. Runkoversio ilman akkua ja laturia.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUH751Z pensasleikkuri + terän suojusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 261,42 € | 271,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUH751Z Akkukäyttöinen pensasleikkuri - RunkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 337,97 € | 337,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Pensasleikkuri DUH751Z 18V | DUH751ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 346,90 € | 351,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pensasleikkuri Makita DUH751Z; 18 V akkukäyttöinen; 75 cm pituus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 372,97 € | 372,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DUH751Z LXT pensasleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 453,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUH751Z Pensasleikkuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 473,40 € | 475,39 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 271,32 €
261,42 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 337,97 €
337,97 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,80 €
346,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 372,97 €
372,97 €
449,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 475,39 €
473,40 €
Makita DUH751Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkkupensasleikkuri 18V jännitteellä. Vähemmän virtaa kuluttava hiiliharjaton moottori. Terän pituus 750mm, max. oksan paksuus 23,5mm. Kolme eri nopeusaluetta optimaalisen leikkuunopeuden valitsemiseen. Runkoversio ilman akkua ja laturia.
EAN-koodi | 0088381858403 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 4,4 |
Äänenvoimakkuus | 97 db |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/duh751z.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
473,40 €
Keskihinta
373,61 €
Alin hinta
261,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.