Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 115,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Käsileikkuri Ryobi RY18SCA-0 ONE+; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 115,00 € | 115,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuoksasakset Ryobi RY18SCA-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+ RY18SCA-0 18V oksasakset runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi Puutarhasakset RY18SCA-0 One+ 18 V akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 115,00 €
115,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Mitat | 1,2 |
Valmistajan tuotesivu | https://de.ryobitools.eu/gartengerate/kettensagen/hoch-entaster/ry18sca/ry18sca-0/ |
EAN-koodi | 4892210192608 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
143,00 €
Alin hinta
115,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.