Philips 5000 Series Airfryer XXL Connected HD9285/93, kiertoilmakypsennin
Philips 5000 Series Airfryer XXL Connected HD9285/93, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Kahvikaveri hintaan 205,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Airfryer Philips AirFryer XXL Connected HD928590Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 205,00 € | 208,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 5000 series XXL Connected HD9285/93 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 249,95 € | 249,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 5000 series XXL Connected HD9285/93 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Series 5000 HD9285 XXL ConnectedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 253,70 € | 253,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips XXL Connected Airfryer HD9285/90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 289,00 € | 293,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 208,99 €
205,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 249,95 €
249,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,89 €
249,99 €
253,70 €
289,00 €
Philips 5000 Series Airfryer XXL Connected HD9285/93, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8720389015045, 8720389014871 |
Valmistaja | Philips |
Non-stick pinnoite | On |
Ominaisuudet | |
Teho | 2 000 W |
Grillitoiminto | On |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 7,2 l |
Mitat | |
Leveys | 30 cm |
Korkeus | 33 cm |
Syvyys | 41 cm |
Paino | 6,3 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
249,53 €
Alin hinta
205,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.