Bosch PFS 5000 E (0603207200), maaliruisku
Bosch PFS 5000 E (0603207200), maaliruisku osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 171,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch DIY PFS 5000 E Maaliruisku 1200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 171,00 € | 172,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maaliruisku Bosch PFS 5000 ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 173,00 € | 173,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Vihreä bosch spray gun pfs 5000 ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 182,76 € | 182,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maaliruisku Bosch PFS 5000 ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
171,00 €
173,00 €
182,76 €
199,00 €
Bosch PFS 5000 E (0603207200), maaliruisku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140731140, 3165140824156 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
181,44 €
Alin hinta
171,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.