Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition (1.633-426.0), ikkunapesuri
Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition (1.633-426.0), ikkunapesuri osastosta Muut siivouslaitteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 62,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher WV 2 Premium Musta EditionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 62,81 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher ikkunapesuri WV 2 Premium 10 juhlamalliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 64,95 € | 69,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher WV 2 Premium BLACK EDITION -imuroiva ikkunapesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher WV 2 Black Edition ikkunanpesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition (1.633-426.0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ |
62,81 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,90 €
64,95 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 73,80 €
69,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition (1.633-426.0), ikkunapesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 0,6 kg |
Pituus | 120 mm |
Korkeus | 320 mm |
Syvyys | 180 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kaercher.com/fi/home-garden/ikkunapesurit/wv-2-premium-10-years-edition-eu-i-16334260.html |
EAN-koodi | 4054278331393 |
Valmistaja | Kärcher, Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
70,73 €
Alin hinta
62,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.